WIDEOFILMOWANIE KRAKÓW

Znajdziecie tu Państwo szczegółowe informacje dotyczące świadczonych przez nas usług: wideofilmowanie i fotografowanie. Scharakteryzowaliśmy m.in  specyfikę naszej pracy, przedstawiliśmy sprzęt fotograficzny jakim wykonujemy zdjęcia oraz kamery i osprzęt video służący do wideofilmowania.
Przybliżymy również aspekty montażu filmów i cyfrowej edycji zdjęć. Chcemy przekonać Państwa, że u nas to klient kształtuje, obrabia i modeluje ostateczny wygląd filmu i zdjęć – oczywiście za naszym pośrednictwem.

Naszą specjalizacją jest filmowanie wesel i fotografia ślubna. Informacje, które tutaj Państwu przedstawiamy dotyczą głównie wideofilmowania wesel oraz fotografii ślubnej. Wątpliwości oraz pytania dot. naszej oferty wideofilmowania i fotografii skierowanej do odbiorców komercyjnych czy instytucjonalnych bardzo chętnie wyjaśnimy na spotkaniu. Zaprezentujemy również szerokie portfolio naszych filmów i fotografii wykonanych dla firm. Z oczywistych względów nie wszystkie prace foto video możemy udostępniać publicznie.

Wideofilmowanie wesel do niedawna utożsamiane było nierozerwalnie z kamerzystą weselnym. Kojarzono to z osobą posiadającą sprzęt vido natomiast umiejętności, talent i przygotowanie – niekoniecznie. Dzisiaj silna konkurencja w branży głównie dzięki dostępności i możliwościom technicznym sprzętu podnosi wymagania klientów niemalże każdego dnia. Tylko umiejętne i fachowe wykorzystanie takiego sprzetu przekłada się na wizualne efekty filmu ślubno-weselnego.  Jeszcze nie tak dawno kamery o wysokiej jakości obrazu z jasną optyką kosztowały równowartość średniej klasy samochodu. Dzisiaj dobrej klasy lustrzanki cyfrowe często o wiele większych możliwościach dostepne są za równowartość trzech średnich pensji. Podobnie się rzecz ma z całym osprzętem usprawniającym i podnoszącym atrakcyjność obrazu podczas filmowania wesel. Poczynając od powszechnie już stosowanych stabilizatorów obrazu podczas ruchu kamer,poprzez slidery, gimbale a na dronach kończąc. Efekty właściwego wykorzystania takich urządzeń podczas filmowania, są imponujące i osiągalne do niedawne tylko przy profesjonalnych wysokobudżetowych produkcjach /np zdjęcia lotnicze/. Dzisiaj taka kompetentna osoba z doświadczeniem i znajomością sprzętu i osprzetu video to już nie kamerzysta weselny a po prostu wykwalifikowany operator kamery. Operator, który jest przygotowany nie tylko do filmowania wesel ale i do pracy przy wielu innych produkcjach filmowych.